| Sorrynel a întrebat:

Intrebarea mea este: A cumparat/a auzit pana acum cineva de un CD sau DVD numit "Scapa de cosuri in 3 zile"? Eu l-am comandat aseara si in 2-3 zile imi vine la posta. Eu acum nu stiu ce sa fac, adica pe site n-am gasit si eu un nume complet, un numar de telefon. Iar in e-mail-ul de confirmare spune ca in avizul de la posta n-o sa scrie ce primesc la posta. Prima data am intrat pe site acum cateva saptamani, si avea o reducere de 50% timp de 3 zile, joi am intrat iar si am vazut ca aceasta reducere e inca valabila pana la data de 17.03. 2013 asa ca m-am grabit sa comand. Acum am intrat iar si vad ca scrie iarasi "Reducere pe care eu o garantez trei zile. ceasta reducere este valabila doar pana la data de 21/03/2013".
Deci, ce ziceti, o fi vreo smecherie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu despre ce vorbesti, am auzit de asa zisele reclame care promit marea cu sarea.Ideea e ca mai degraba te tratezi acasa, decat sa comanzi astfel de carti sau CD/DvD.Nu fac decat sa se laude.Si da,exista posibilitatea sa fie vreo gafa,intrucat sunt multe maruntisuri pe piata online,menite sa te atraga in asa fel incat sa le achizitionezi. Daca ai intr-adevar o problema serioasa cu tenul,acnee,furunculoza, sau alte tipuri de dermatita, consulta un medic, e mult mai simplu decat sa arunci banii pe ceva inexistent sau cine stie, sa regreti pe urma achizitionarea lui.

2 răspunsuri:
| Criss1876543 a răspuns:

Iti recomand sa mergi la un dermatolog pentru a putea scapa de cosuri si sa nu te increzi in orice...big grin

| robdaiana a răspuns:

Nu stiu! Dar daca vrei sa scapi de cosuri iti recomand sa incerci o solutziee numita Zineryt.Este foarte buna.