| cristianorudi7 a întrebat:

Am comandat acum 3 saptamani aceasta carte: Dictionar de argou al limbii romane, de George Volceanov, de pe siteul buybooks.ro. Am primit mail-ul de confirmare a comenzii, si la ei pe site au spus ca comanda a fost receptionata etc. Nu am primit nici un aviz, am fost si la posta si la fel au spus si eu. Intrebarea mea este: Daca eu comand aceeasi carte, dar de data asta de pe alt site, si intretimp imi vine avizul de la prima carte (ceea ce nu cred, dupa atata timp), ce fac? Ma duc cu avizul de la a doua carte si pe cel de la prima il rup? Multumesc de ajutor

1 răspuns:
| raducuu a răspuns:

Poti sa amani comanda cred de pe site suna la un telefon si intrebi.big grin sau sa intrebi despre situatia comenzii.