| UnuOarecareDeAici a întrebat:

Ma intrebam cam cat dureaza sa ajung un colet de la eMAG ramburs.
Am facut o comanda pe data de 17.04. 2017 pe la ora 12:00 pentru doua memorii ram de PC
Cand am intrat dupa o zi pe Emag sa vad starea coletului am aflat ca aceasta comanda va ajunge, aproximativ, pe 26.04. 2017.
Stie cineva daca se poate sa ajunga mai repede si de ce dureaza atat(Sunt din Buzau-100km de Bucuresti)

2 răspunsuri:
| iwefgOficiall a răspuns:

Mda si eu am dat comanda si chiar an acest moment astept se pare ca cei din curier nu au chef de treaba.

| iwefgOficiall a răspuns:

Am sunat recent si mi-au zis ca coletul sa deteriorat si sa fac alta comanda.