| Piikachu a întrebat:

Mi-am cumparat o pereche de adidasi de pe sport depot si nu imi mai plac, dar a trecut si perioada de returnare, ce as putea face sa imi recuperez macar o parte din bani? Am dat prea multi bani pe ei, dar nu mai vreau sa ii port. Sunt ca noi, daca stie cineva o solutie sa imi recuperez macar o parte din bani? Mentionez ca pe site-urile de vanzari si nu am putut face nimic
multumesc!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cum nu-i poti returna poti totusi sa-i revinzi la prieteni. fa-le o poza si pune-o pe FB si fa-o vizibila la public, ca sa o vada si prietenii prietenilor tai si cine stie, poate cineva este interesat sa-i cumpere.

| Nico_Nicoleta_1994_53qt a răspuns:

Trebuia sa te gandesti mult ma bine inainte sa ii cumperi avand in vedere pretul mare caruia spui ca il aveau.Cel putin mai intrebai pe cineva daca merita. sau na. My opinion.
Incearca si tu sa vinzi perechea cuiva daca zici ca sunt noi asa