| AlinCosty a întrebat:

Puteți să-mi spuneți dacă chestiile de pe wish sunt adevărate, gen dacă cumpăr un telefon sa zicem iPhone chiar vine? Sau e teapa? Vreau răspunsuri siguri happy

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Vine dar sant chestii din china. Azi am primit un ghiozdan militar cu 10£ si e destul de bun. Recenzii apar si nu strica sa cumperi https://www.wish.com/product/58b784bc5f3aa11b8ab420c0 chestii de valoare le cumperi din magazin

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vine. Daca faci comanda.

| Bizon95 a răspuns:

In general lucrurile de pe wish sunt furate de chinezi direct din fabricile lor, de aia sunt asa de ieftine, asa ca din cate stiu eu sunt pe bune