| alexaa123 a întrebat:

vine Crăciunul și vreau sa i cumpăr tatălui meu un telefon cu touch...îmi puteți da sugestii? trebuie sa fie un telefon ușor de utilizat, totodată performant și sa nu treaca de 5-6 Milicoane... poate fi și second,însă dacă e iphone, sa am certitudinea ca e neverlocked și ca nu a avut respectivul cont de i cloud.da ți mi likuri...cel cu Cele mai bune sugestii va primi FUNDA :*

Răspuns Câştigător
| specialistu4all a răspuns:

Http://bit.ly/10DSxuo pentu parinti recomand :3 este mai simplu de folosit decat iphone

4 răspunsuri:
| chioscuta a răspuns:

LG G2 si iti mai raman si bani

| Treistariustar a răspuns:

Iti sugerez sa ii cumperi acest telefon este foarte bun http://bit.ly/1zFG48Z

| sebibabi123 a răspuns:

LG L400

| xvxxnnns a răspuns:

Buna,vezi ca gasesti la cosmote la 4-5 milioane telefoane extraordinare.eu mi-am luat Huawei cu 4milioane si sunt mandru de el