| DoarSile a întrebat:

se merita sa dau banii pe o tableta aldro speed duo supmerslimp, mie sa nu dau banii degeaba pe ia, multumesc de sfat funda

Răspuns Câştigător
| fuzzer a răspuns:

Daca crezi, ca ai nevoie de bani, nu-ti strica banutii pe asa ceva, vei gasi ceva mult mai interesant decat o tableta.Pentru ca te asigur eu, ca adolescentii din ziua de azi nu mai folosesc telefoanele sa "sune"..Deci daca vrei sa-ti iei tableta aceea, iti va placea cateva zile, si pe urma te vei plictisi de ea, si vei regreta ca ai dat banii degeab.Cum crezi, decizia iti apartine.

3 răspunsuri:
| DanYelA13 a răspuns:

Nu prea...mai bine iti iei una de la Samsung...o prietena de-a mea are samsun galaxye ea
tab 2 de cateva luni si e foarte multumita d

| JulietthA a răspuns:

Nu prea cred ca face, mult mai tare e tableta prestigio multipad ..parerea mea happy

| adr1ano333 a răspuns:

Se merita sa dai bani pe asta plus ca are o reducere de 300 de Ron.

Acer Iconia B1 WIFI 17, 78cm (7") DualCore 8GB GPS BT4.0 Android 4.1
http://bit.ly/YRQ3AG