| valentyn1234455 a întrebat:

si sarbatori fericite! As vrea sa stiu cateva informatii despre www.dx.com
In primul rand as vrea sa stiu daca chiar este adevarat faptul ca transportul e gratuit in Romania. Apoi as vrea sa stiu cateva opinii ale voastre despre acest site. Va rog doar oameni care au cumparat sau care stiu ceva despre asta sa-mi raspunda.

Răspuns Câştigător
| nextmt a răspuns:

Coletul din China vine pana la posta vamala din judetul tau. aceasta se afla in orasul resedinta de judet.

2 răspunsuri:
| alexcatana a răspuns:

Eu am cumparat si e ok. transportul pana in RO e gratuit, depinde de unde iti vine coletul, s-ar putea sa platesti VAMA

| valentyn1234455 explică (pentru alexcatana):

Adica daca-mi vine in Bucuresti, platesc trasportul la domicilui sau posta? Nu as putea sa-l ridic personal? Si daca-mi poti spune unde au sediu de sosire a coletelor ar fi bine.

| nextmt a răspuns (pentru valentyn1234455):

Coletul din China vine pana la posta vamala din judetul tau. aceasta se afla in orasul resedinta de judet.