| Wannabe_3032 a întrebat:

Site-urile de gen www.footlock.com, adica cele americane aduc produse de calitate? si in cat timp? trebuie sa pletesti plata in dolari sau poti da echivalentul lor si in lei... Dau funda pentru raspunsul cel mai concludent!

Răspuns Câştigător
| Wanderer a răspuns:

O prietena de-a mea isi cumpara de pe siteuri americane ssi produsele sunt de calitate. Nu stiu daca trebuie sa platesti in dolari dar daca te uiti pe site cred ca o sa gasesti la detalii despre plata.