| Zuzumilk26 a întrebat:

Stiti de ce la produsele pe care le-am comandat de pe aliexpress imi tot scrie la training de 3 săptămâni departed country of origin?

Dau Funda!

P.S. Este prima comanda pe Aliexpress

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Ai de asteptat, o comanda poate ajunge si peste 2 luni. Trebuie doar sa fii atent sa deschizi o disputa inainte sa expire timpul ca sa iti primesti banii inapoi.

| Zuzumilk26 explică (pentru Intruder19):

Si la dispută trebuie să trimit neapărat o poza?

| Intruder19 a răspuns (pentru Zuzumilk26):

Nu, neaparat. Poti deschide disputa si fara poza. Totusi din moment ce nu ai primit produsul ce poza poti pune?

Poza pui de obicei cand primesti produsul deteriorat.