| Danutzuuuuuuuuuuuuuu a întrebat:

Stiu ca o sa primesc raspunsuri cu "SA PUNA MANA PE CARTE"... Treaba sta in modul urmator: Am un prieten care se descurca mai greu cu cartea,iar la vara sustine examenul de bacalaureat, imi puteti spune un site sigur de unde pot comanda un sistem de copiat? Ma refer daca ati comandat si voi si ati fost multumiti. Va multumesc frumos!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns:

Sa puna mana pe carte. Copiatul doar te scoate din rahat(daca te scoate), la examen, dar tot prost ramai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mor de ras. In loc sa-l impingi sa invete, il ajuti sa ia un examen pe care nu il merita si cu care nu o sa faca absolut nimic, pentru ca degeaba ai diploma, daca nu te duce capul.