| UzOm a întrebat:

Este greu la examenul de bacalaureat? Sunt la filologie.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Daca nu treci la romana recuperezi dupa aia, o sa te treaca daca vede ca ramai cu romana si zici la prof acolo zambaret in caz ca ajungi in situatia aia, mai am doar materia asta si termin. Asa poate se gandeste ca iti dai interesu sa te treaca

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca nu ai treaba cu matematica nu e asa greu, da ce poti si daca nul iei nu are nimic mai incerci si daca nici dupa aia nu-l iei te caci pe el

| UzOm explică (pentru mgtow):

Ma, nu mi-e frica de geografie sau istorie ca aici stiu, dar imi este frica de romana. Sunt cam varza.

| mgtow a răspuns (pentru UzOm):

Daca nu treci la romana recuperezi dupa aia, o sa te treaca daca vede ca ramai cu romana si zici la prof acolo zambaret in caz ca ajungi in situatia aia, mai am doar materia asta si termin. Asa poate se gandeste ca iti dai interesu sa te treaca

| LonelyLoner92 a răspuns:

Daca inveti din timp nu ai motive sa te temi.

| Drimmero a răspuns:

Este chiar simplu decat te-ai putea astepta! Daca repeti si inveti in timpul liceului constant la materiile la care dai tu la Bac, nici cea mai mica piedica n-o vei avea in tentativa de-al lua!

| Mădă0611 a răspuns:

Daca inveti, nu. tongue
Spor si bafta!

| Doub a răspuns:

La română e naşpa că deh, depinde de cine îţi corectează lucrarea, cam totul e subiectiv. Şi hm, sunt multe comentarii, dar foarte greu, nu, nu e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filo si intreaba daca e greu... Nu ai mate, ai scapat de mate, bucura-te! big grin

| UzOm explică (pentru anonim_4396):

Deja plang...;(

| anonim_4396 a răspuns (pentru UzOm):

Iti dau o batista, mate? sad

| UzOm explică (pentru anonim_4396):

Nee... deja ma simt mai bine.