| anonimadepetpu a întrebat:

trec pe clasa a9a si am niste intrebari

1. Ce rechizite ar trebui sa imi iau?(daca ajuta la ceva profilul este arhitectura)

2. Geanta sau ghiozdan?

3. Cum ar trebui sa ma imbrac

Răspuns Câştigător
| okays a răspuns:

Buna. Cel mai probabil iti vor spune profesorii ce rechizite va trebuie, gen caiete studentesti, pixuri, creioane... La arhitectura nu sunt sigura cum e, poate un profesor accepta nu stiu ce tipuri de creioane, altul nu. Oricum, vei afla de la profesori.
Este mai bine sa iti cumperi un ghiozdan. De geanta te vei plictisi si e cel mai probabil sa se rupa, oricum e inconfortabila.
Daca nu exista uniforma in scoala, cat mai decent... O pereche de blugi, un tricou...cam asa

1 răspuns:
| BogdanDavidZ a răspuns:

Prima intrebare si a doua ti-a raspuns baiatul de mai jos, dar cum ar trebui sa te imbraci?
Pai la mine la liceu toata lumea se imbraca cum vrea pentru ca nu mai e scoala generala
Uni de la mine din liceu au parul foarte lung, cercei au de toate, si nimeni nu zice nimic. Poti sa te imbraci cum te simti tu mai comod.