| Marintpu2000 a întrebat:

Salut TPU, vreau să comand un inel de la Swarovski de la vivantis, am citit pe net și unii zic că sunt fake-uri etc. alții că sunt super ok.
1.Ați comandat și dacă da, ce experiență ați avut?
2.Merita sa cumpăr de la vivantis?

3 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

De ce nu cumperi direct de pe site-ul oficial al celor de la Swarovski?

| Marintpu2000 explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Acel model nu se mai găsește la ei doar la anumiți distribuitori.

| leu98 a răspuns:

Bună!
Am câteva bijuterii Swarowski și îți recomand să te uiți mai degrabă pe site-ul B&B. Acolo sunt originale.
De vivantis nu știu ce să-ți spun, dar nu mi-a fost niciodată recomandat de comercianții din magazine.