| sWEecK a întrebat:

Vreau sa imi cumpar si eu un calculator maxim in 100 lei.Sa fie bunicel. Poate doar o unitate fara monitor etc. Sunt din Craiova. Cine ma poate ajuta idu meu este: stradalblood su nr meu de tel 0767925225

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste si Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate ( sau alte motive ), deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Pentru alte detalii despre "regulile" de pe acest site CITEŞTE Regulamentul şi "Întrebări Frecvente" la linkul :
http://www.tpu.ro/termeni-si-conditii
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

Să-ţi răspund şi la întrebare : la acest preţ NU vei găsi un Pc bunicel!

Toate cele bune.

| Burlacu006 a răspuns:

Si ce daca e cea mai populata? scrie clar despre ce se vorbeste aici dragoste si sex nu de calculatoare si panarame din astea la mana a 7 a cum vrei tu.

| AlexT94 a răspuns:

Ai postat in categoria gresita, intentionat.
Pentru asta nu iti voi raspunde la intrebare. Am alergie la persoanele de genul tau!

| sWEecK explică (pentru AlexT94):

Scuze dar aceasta este cea mai populata categorie

| sWEecK explică (pentru AlexT94):

Aceasta este cea mai populata categorie

| AlexT94 a răspuns (pentru sWEecK):

NU CONTEAZA! Incalci voit o regula si pentru asta nu meriti nimic!

| PlayWithMe a răspuns:

Da-mi msg pe privat si te ajut eu