| JasonVoorheesTavi12 a întrebat:

Cat mar costa un calculator nou, cu unitate, monitor, tastatura, maus etc sa fie complet si de unde il pot lua in Craiova ca mai sunt 9 zile pana fac 14 ani si asta vreau de ziua meahappy

4 răspunsuri:
| JuLien a răspuns:

Depinde cat de performant vrei sa fie. ca sa fie cat de cat numai uniteatea te va costa 3000lei(ai putea totusi sa mai scazi din pret) + monitor500lei.tastatura si mouse daca nu ai bani ai putea sa le iei pe cele mai ieftine si cand o sa mai strangi ceva iei ceva mai bun!

| MeoKidu a răspuns:

Salut!
Preţul se bazează pe componentele sale, ceva acceptabil (2GB Ram, HDD 260, ş.a) ar ajunge la preţul de 14-17 mil ( 1400-1700 RON)
p.s: La mulţi ani!
Baftă!

| Alexiyaaaa a răspuns:

Pai acum depinde si cat de bine vrei u sa functioneze... poate ajunge si pana la 30 de milione. poate si mai mult...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai unul nou porneste de la 10 11 milioane, daca il ei la mana a doua il gasesti la vreo 6 7 milioane depinde si cat de inteligent e pc-ul