| DaNNNy123456 a întrebat:

vreau sa imi iau un telefon, am gasit un s9 mov dual sim, full box, folie sticla si husa la pretul de 1100 ron la mana a 2-a, merita? DAU FUNDA :*

Răspuns Câştigător
| AlexElektro1987 a răspuns:

Sincer, eu nu mi-as lua niciodată un telefon la mana a doua, nu stii niciodată cum a fost folosit, cat de mult a fost folosit, in ce scop l-a folosit, daca a avut daune mari, daca a avut multe socuri, e posibil ca dupa ce il cumperi tu sa ii cedeze ceva.