| 1Marinn1111 a întrebat:

Nu vreau sa mai tin husa la telefon, deoarece mi se pare ca ii ia foarte mult aspectul si nu il simti asa cum trebuie. Se poate pune folie de sticla si pe spate (s7) ( deoarece telefonul meu zboară peste tot si ar fi spart fara nimic. Credeti ca merge sa pun folie pe fata si pe spate?

Răspuns Câştigător
| AltarulPublic a răspuns:

Salut,lasă-i husa că dacă îl spargi ai să plângi în pumni!
E S7 e ff scump nu e un jaf Chinezesc

| 1Marinn1111 explică (pentru AltarulPublic):

Multumesc,cred ca o sa raman la husa, am spart 5 foli de sticla de pe fata in decurs de 1 an

2 răspunsuri:
| Illuminati2016 a răspuns:

Eu am xiaomi mi mix si i-am dat jos husa si cand l-am scapat pe beton s-a spart in colt rama de ceramica si inca il folosesc fara carcasa,deci daca ai carcasa si zici ca il scapi des tine carcasa, daca zici ca ii ia din aspect nu baga de seama ca nu arata asa de fain comparativ cu telefoanele bezel less, si mi-am scapat mi mix-ul pe colt cu tot cu carcasa si tot s-a fisurat sticla, dar inca mai merge, a di eu nu am plans ca l-am scapat pe joshappy cs doars de aia strang bani sa-mi iau altul