| jamaikanu01 a întrebat:

vreau sa-mi cumpar un ceas sport, al-in-one adica ceas, busola digitala, altimetru, barometru, toate cele, dar nu prea dispun de bani multi... vreo idee ceva, multumesc TPU

2 răspunsuri:
| Merishoor a răspuns:

Eu nu te sfatuiesc sa iti iei ceas sport pentru ca, ele se strica repede pentru ca este un ceas sport si se incalzeste
eu te sfatuies sa iei un seas Orient de la B&B Collection
Funda

| jamaikanu01 explică (pentru Merishoor):

Da, e buna ideea ta imbelly dar tot pe unul sport merg, sau cu ceva asemanator cu ce am mentionat eu busola digitala...barometru, ect. mersi