| Anonim430 a întrebat:

Îmi recomandați vă rog un ceas smartwatch pentru Samsung care să asocieze toate datele cu aplicația Samsung Health? De exemplu dacă am făcut cu ceasul pe mână 4357 de pași (de exemplu) și am urcat 5 etaje, aceste date să le am la fel pe aplicația Samsung Health și invers(toate datele de pe telefon să se transfere în ceas). Și dacă puteți să îmi recomandați un ceas cu funcții de pași, puls, stres, saturație oxigen, etaje, antrenamente, GPS, giroscop (busolă), altimetru, vreme (prognoză meteo și vremea actuală), dacă se poate și tensiune arterială și bineînțeles, să pot înota cu el. M-am gândit la Galaxy Watch 5 dar nu știu dacă are toate acestea. Merită să cumpăr ceasul? Ținând cont că telefonul meu nu are senzor de puls și stres. Și dacă da, pot găsi un ceas ca acesta care să nu coste mai mult de 1300 de lei? Vă rog să-mi dați sugestii.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Nu măsoară temperatura, dar are cam toate din restul: Galaxy Watch 4.

5 răspunsuri:
| Scorillo a răspuns:

SmartWatch Garmin tactix7 Pro Ballistics. La pretul 1300 trebuie sa renunti la multe. Ieftin si bun ...nu gasesti

| Anonim430 explică (pentru Scorillo):

6000 de lei?! Cred că Galaxy Watch 5 e mai bun

| Anonim430 explică (pentru Anonim430):

E de 5 ori mai scump decât celelalte ceasuri

| Scorillo a răspuns (pentru Anonim430):

Pretul este jutificat - ca la masini. iti doresti x7 dar e mai bun un Golf 2 pe care iti permiti sa-l cumperi sau sa te plimbe vecinul cu motocultorul gratis. pretentiile sunt prea mari pentru banii care-i ai.

| Anonim430 explică:

Și aș vrea(dacă s-ar putea) să-mi măsoare și temperatura corporală