| Jigokunokishi a întrebat:

Salut!
Trebuie să îmi ajungă o comandă la domiciliu prin curier, Cargus, și aș vrea să știu dacă la ei se poate plăti cu cardul?
Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Sigur că poți

| UNEXPERTINCEPATOR a răspuns:

Citește aici: https://www.cargus.ro/cum-achiti-ramburs-la-curier/

"Cea mai comodă și sigură modalitate de plată, cu orice card, pe care o efectuezi direct la curier. Tot ce trebuie să faci este să informezi curierul că dorești să achiți cu cardul contravaloarea rambursului. După efectuarea plații, curierul îți va furniza o confirmare a tranzacției."