| Alex2o223 a întrebat:

Salut tuturor! Știe cineva unde pot sa găsesc niște căței mici de plastic care se intind, precum sunt tuburile alea de plastic de fac unele persoane asmr doar ca în forma de cățel. Știe cineva unde pot sa găsesc în București dar sigur? Mulțumesc anticipat!

1 răspuns:
| andreifrk20 a răspuns:

Salut. cred ca sunt si prin Bucuresti nu zic nu. dar eu am cautat simplu pe ali express si tot felul de site-uri si pana la urma am gasit. Daca gasesti ceva asemanator cu ceea ce ai zis pe Amazon sa nu comanzi o sa iti iei teapa. Te salut.