| Λndrei a întrebat:

Salut,unde pot gasi stickere pentru laptop? Nu vreau stickere mari care sa-mi acopere tot ci mici,poate cu Microsoft,Ubuntu, Firefox, Google etc.

Răspuns Câştigător
| laptopnews a răspuns:

Incearca in magazinele de IT&C! in general acolo unde gasesti laptop-uri, gasesti si diverse accesorii pentru ele! Succes!

1 răspuns:
| KiDdUtZa a răspuns:

Am vazut pe la Orange stickerehappySau poti incerca pe net, sunt tot felul de site-uri in care iti poti creea propriile stickerehappy