| justyoung9 a întrebat:

Vreau sa imi aplic niste stickere pe laptop. Exista niste stickere speciale sau orice stickere? Ii va dauna laptop-ului in vreun fel?

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Fi mai clar! Cum adica sa aplici stickere? Vrei sa folosesti stick-uri sau ce vrei mai exact?

| lpavel a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Aaaa nu stiam ca se numesc stickere big grin normal ca NU dauneaza...

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Pai exista sticker pentru laptop. Si nu, nu dauneaza cu nimic.
http://sticker-laptop.compari.ro/

| justyoung9 explică:

Vreau sa pun stickere normale, nu neaparat din acestea mentionate.