| BozdoMan a întrebat:

Cine poate sa-mi spuna niste site-uri cu stickere pentru laptop?

8 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Stikere sau stikuri?
uite ce sunt stikerele :
http://www.tapet-decoratiuni.ro/....../stickere/
si ute ce sunt stikurile :
http://www.demedia.ro/categories/USB/
cred ca vorbesti de sikuri.

| BozdoMan explică (pentru zdrangoi):

Stickere de lipit pe laptop laughing

| zdrangoi a răspuns (pentru BozdoMan):

Asa zi!
poftim :
http://www.laptopskin.ro/

| BozdoMan explică (pentru zdrangoi):

Pai am scris clar ca stickere si stiu si eu sa caut pe google site-uri, de aia am intrebat ca nu am gasit ceva sa-mi placa in mod deosebit, am crezut ca poate si-a mai cumparat cineva si ma poate ajuta tongue

| zdrangoi a răspuns (pentru BozdoMan):

Hai sa-ti zic parerea mea, daca o accepti :
daca vrei sa-ti personalizezi laptopul, nu trebuie neaparat sa lipesti ceva pe el.

| BozdoMan explică (pentru zdrangoi):

Nu vreau sa-l personalizez, m-am saturat de vechiul lui "look" si vreau sa-l fac sa arate diferit. Nu vreau sa ma dau mare ca eu am laptop nu stiu de care si nu mai are nimeni asa ceva.

| zdrangoi a răspuns (pentru BozdoMan):

Treaba ta, dar cred ca in timp stiker-ul o sa se decoloreze (ca orice autocolant) si o sa se increteasca din cauza uzurii.
stiu ca il poti dezlipi dac vei voi, dar va ramane adezivul pe laptop.
n-ai dezlipit niciodata un scoch care a fost lipit o perioada mai mare de timp?

| BozdoMan explică (pentru zdrangoi):

Stickerul nu o sa decoloreze si nici nu o sa se dezlipeasca pentru ca este facut dintr-un material special care este si rezistent la apa si am mai avut sticker lipit pe laptop si dupa ce l-am dezlipit suprafata laptopului a ramas ca la inceput.