| anonim_4396 a întrebat:

Vine ziua unui coleg si eu n-am idee ce sa-i iau. Ceva idei? Ceva maxim in 100 RON. DAU FUNDA aluia care vine cu ideea cea mai buna

Răspuns Câştigător
| muclesboy a răspuns:

In primul rand, trebuie sa-ti cunosti prietenul... Sa stii ce-i place si cam ce si-ar dori. Din cate am vazut eu, azi se cam practica metoda cumpararii unui joc video pe Steam sau ceva de genul (daca e gamer desigur). Sper ca te-am ajutatwinking

2 răspunsuri:
| Dugalle a răspuns:

Plimba-te prin mall-uri sau magazine pe la tine, o sa vezi ce posibilitati ai.

Gandeste-te la hobby-urile lui, placerile lui, etc.

| Satango a răspuns:

Bună!
Poţi să-i cumperi:
- nişte accesori ( brăţară, inel, lanţ, ceas );
- un parfum;
- o placă de păr;
- un joc video;
- un tricou cu trupa preferată;
- o minge de fotbal;
- un fular, căciulă, mănuşi.
Baftă!