| Gsix a întrebat:

Vreau o arma tip airsoft. Mentionez ca este prima pe care o voi cumpara, asa ca vreau ceva puternic pentru a vana animale mici, porumbei, alte pasari mici... sau iepuri ^_^. Ce imi recomandati de pe site-ul airsoft.ro? am un buget de 300-400 ron. Nu conteaza ce sa fie, pusca, pistol, putere sa doboare animalul vreau puppy dog eyes

8 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Cu armele de airsoft nu poti vana nici macar animale mici, sunt prea slabe...

| Gsix explică (pentru Narcis2007):

Pe youtube am vazut cateva cu care se poate vana.

| Andrei7520152 a răspuns:

" vreau ceva puternic pentru a vana animale mici, porumbei, alte pasari mici... sau iepuri"

nu exista asa ceva. Au o putere mult prea mica. Dar asumand ca ar exista, tu chiar vorbesti serios? crezi ca poti face ture prin cartier impuscand pasari sau caini? nu esti foarte mintos si drept urmare nu-ti recomand arme fie ele si airsoft. trebuie sa ai peste 18 ani sa poti achizitiona

| Gsix explică (pentru Andrei7520152):

Atunci de unde as putea sa iau o arma cu care pot ucide animale mici? -_-

| UretuClaudiu a răspuns:

M4A1 sau AK47

| Gsix explică (pentru UretuClaudiu):

Ceva cu luneta nu se poate? puppy dog eyes

| UretuClaudiu a răspuns (pentru Gsix):

AWP

| Gsix explică (pentru UretuClaudiu):

Nu exista pe airsoft.ro, da-mi un link cu arma si sa se incadreze in pretul spus de mine...