| Costy2k a întrebat:

Salut, vreau sa cumpar un produs de pe eBay. Imi puteti spune cum imi scriu adresa? O scriu ca in buletin?

Răspuns Câştigător
| Alessia's_Alessia_1998 a răspuns:

Mai întâi îți pui numărul locuinței(apartamentului blocului)strada,localitatea,județul, codul Postal și Țara, nu prea stiu sigur, dar S-ar putea sa semene adresa cu cea din buletin, nu stiu exact.

3 răspunsuri:
| fabyy1998 a răspuns:

Ii descrii aluia pe unde s-o ia... sa nu cumva sa ii scrii adresa din buletin ca nu mai primesti produsu si in plus te mai trezesti si cu mascati la use

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru fabyy1998):

Aiureli...iluzii draga!
De unde ai certitudinea asta?
Vaii ..cum să te trezesti cu mascați la usa, doar pentru ca ai facut o comanda?!

| fabyy1998 a răspuns (pentru anonim_4396):

Era o simpla gluma... normal ca iti pui adresa cum iti cere