| TheMadKing a întrebat:

Salut, vreau să cumpar un telefon de 200 dolari de pe Aliexpress dar vreau să stiu unde plătesc taxa la poștă?

5 răspunsuri:
| Anca32 a răspuns:

Pe siteul de la Aliexpress din câte știu la descrierea produsului scrie și dacă livrarea include taxe pentru transport sau nu. Și e plata cu cardul singura acceptata de acolo dacă exista taxa transport ți se reteg banii nu are treaba posta

| TheMadKing explică (pentru Anca32):

A deci plătesc doar drumul odată ce cumpar telefonul

| suntserios a răspuns (pentru TheMadKing):

Plus taxe vamale

| Anca32 a răspuns (pentru TheMadKing):

Asta îți apare la descrierea produsului dacă pe lângă prețul lui scrie ca trebuie sa plătești și taxele vamale sau ai transport gratuit

| TheMadKing explică (pentru suntserios):

Pai unde plătesc taxele vamale