| Voicu_Jimy_1998 a întrebat:

Cine imi poate zice si mie niste site-uri romane in care acest telefon este pe stoc Ulefone future pentru ca vreau sa cumpar acest telefon si nu il gasesc pe stock nicaieri sad

4 răspunsuri:
| Narcisistic a răspuns:

Eu am cumparat un astfel de telefon de pe eMag, la început a mers foarte bine, decent insa ușor a început să se deterioreze, întâi buntonul de "volumeup" s-a stricat apoi cel de oprire/pornire, telefonul ne fiind avariat la contact cu solul sau ceva deoarece am avut grijă de el, funcția sa cu semne pe ecran inchis poate părea atractivă însă nu e așa folositoare, îți recomand să cauți alt telefon, ăsta și după nume îți dai seama ce Chinezărie Tailandeză este!