| Horror21 a întrebat:

Salut, vreau sa cumpar un tricou personalizate pentru fotbal. am cautat pe mai multe site-uri dar unele nu au marimea XL/L/XXL.
Vreau sa fie special pentru fotbal si sa pot sa imi aleg eu culorile.

Multumesc mult, dau funda!love struck

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mai bine mergi la un centru specializat pe așa ceva și îți alegi și culoarea, și modeul, și tot ce vrei tu.
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| rocket a răspuns:

Http://www.marimi.ro/tricouri-barbati Ai un link cu tricouri originale, sunt de multe culori. Sunt sigur ca poti sa gasesti unul pe placul tau.