| Bandit06 a întrebat:

Am o problema cu pc-ul mai exact cu placa video Asus gtx660ti directcu2, cand pornesc pc-ul imi apare mesajul "no cable connected" desi nu e problema de cabluri, si am eroarea code 43 iar cand il opresc apare acelasi mesaj

2 răspunsuri:
| Ak40 a răspuns:

Cred ca placa video este stricata si ti-as recomanda sati iai alta sau sa dui pc la un specialist

| Bandit06 explică (pentru Ak40):

Astea sunt raspunsuri asa la "sictir", in fine, am rezolvat problema, nu a fost stricata, nu a avut nimic