| Daniel_Daniel_1990_oqRL a întrebat:

Salutare, cam care ai fi consecintele dupa ce am castigat o masina la licitatie pe ebay in Germania ( 450 euro) si nu mai pot lua/plati si eu imi cere o suma de bani pentru ca am renuntat la licitatie, el a pus din nou masina la lititatie insa sustine ca eu sunt castigatorul, zice ca va lua legatura cu avocatul in privinta asta!

3 răspunsuri:
| Beres_Andrei_1982 a răspuns:

Nu îți va face nimic doar o sa ai o neplata la istorie pe ebay și la 3 din astea nu mai poți licita și trebuie să-ți schimbi contul de ebay

| Daniel_Daniel_1990_oqRL explică:

Deci el poate actiona in judecata pentru asta?