| Liviu321 a întrebat:

Ce cadou îmi recomandați sa ii iau unei fete de 19 ani, ceva până în 100 lei, in afara de haine? Mulțumesc!

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Putini bani pentru cadou bun. Niste bere cu lamaie sau visine

| Adry05 a răspuns:

Parfum, machiaje, cosmetice

| sierra1 a răspuns:

Cu asta o dai pe spate

https://www.emag.ro/......DGTHBCBBM/

| Werrich a răspuns (pentru sierra1):

Cred că dacă ii ia de la Teilor se și mărită cu el laughing

| sierra1 a răspuns (pentru Werrich):

Poate că asta și vrea!

| zurick a răspuns:

Ce știi despre ea?
Brățări de argint, palete de machiaj în caz de se machiază, o carte

| gabicoo a răspuns:

O mașină!

| Werrich a răspuns:

Salutare! Ii poți lua un rucsac
girly (fundițe, culori vesele) de la Meli Melo, brățări, medalioane, cercei, eșarfe.

| GPA a răspuns:

Îi poți cumpăra o bijuterie. Bijuteriile sunt printre formele cele mai comune, sunt daruri speciale și au un efect deosebit asupra oricărei femei/fete.

https://www.luxurygifts.ro/coliere-pentru-ea?orderby=price&orderway=asc

Între 100-200 lei poți să găsești în listă cristale Swarovski.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un parfum

Răspuns utilizator avertizat
| aicaramba a răspuns:

Un parfum.

| Anonim97695333thf a răspuns:

O bratara, un colier, cercei, flori