| anonim_4396 a întrebat:

AM 15 ani si zilele astea va fi ziua mea. Taicamiu a zis ca imi cumpara orice cadou pana in 200lei. Ce cadou imi recomandati? Inafara de haine si in afara sa imi de-a mie bani ca aceasta varianta am refuzat-o. (Si in afara de lucruri legate de gaming ca deja am setupul perfect)

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

O bicicleta!

| Juper a răspuns:

Pot sa iti iei o chitara clasica sau acustica(la mana a doua) incearca ceva diferit sau poti sa iti colectia de carti de la Rick Riordan sunt carti despre aventura ex Sabia Verii (mi-a placut foarte mult)

| LuminC a răspuns:

Figet spinar