| Infuzi0n93 a întrebat:

Salutare, de curand am comandat niste casti de pe site-ul : https://ypoods.com/ crezand ca sunt seriosi si a facut cineva reclama pe Instagram un influencer ca sa zic asa insa nu vreau sa ii dau numele, comanda am facut-o de pe data de 2 septembrie. Am asteptat o saptamana, am asteptat 2 si inca nu a ajuns comanda si i-am contactat prin email pe cei de la support care se ocupa cu asta spunandu-le ca nu mi-a ajuns comanda ei mi-au spus ca nu stiu de ce nu a ajuns comanda la mine si ca ar putea fi o problema cu furnizorul care livreaza colete catre Romania si ca o sa verifice si daca a fost o eroare o sa imi trimite alta pereche de casti cu o livrare rapida, insa asta a fost acum 7 zile si de atunci nu mi-au mai raspuns si nu stiu ce sa fac. O sa va las aici ce mesaj mi-au lasat ei pe email dupa ce i-am contactat : Yes yes I understand you perfectly.
Don't worry, we will do everything possible and necessary to ensure that you receive your order, I assure you.

If we find out that the delivery service has lost the order, we will send you another package with a fast delivery, if it was an error in the code of the "order tracking" application, we will solve the problem as soon as possible, and we will keep you informed.

I apologize for the inconvenience you had with the waiting of your order.

I remain at your disposal, for any request.

I wish you a pleasant end of day!

Vreau sa stiu ce e de facut in cazul asta si daca a mai comandat cineva de pe site-ul asta si a intampinat aceasta problema?

Răspuns Câştigător
| Legion7X a răspuns:

Https://altex.ro/......ASAIRPODS/ originale seamănă leit cu cele de sus. Probabil le-a schimbat denumirea ei în Ypods laughing

Mai si spune economisiți 582 lei

9 răspunsuri:
| Legion7X a răspuns:

Este 667 lei tăiat, iar prețul 84, 99 lei economisești 582 lei.

Nu ți se par foarte ieftine?

| Infuzi0n93 explică (pentru Legion7X):

Sincer m-am gandit la treaba asta dar am zis ca nah sa incerc ca nu e o avere la urma urmei 85 lei plus ca am zis ca e site calumea dar nu e din Romania si am platit cu cardul, dapai in ziua de azi nici nu stii in cine sa ai incredere si in cine nu daca iti dai comanda de pe net de pe un site te astepti sa iei taca insa nu in totalitate de acum o sa platesc doar ramburs sau o sa imi iau din magazin e cel mai safe aia e greseala mea. insa oare cati or mai fi patit ca mine cine stie?

| Legion7X a răspuns (pentru Infuzi0n93):

Https://altex.ro/......ASAIRPODS/ originale seamănă leit cu cele de sus. Probabil le-a schimbat denumirea ei în Ypods laughing

Mai si spune economisiți 582 lei

| dinaprilie a răspuns:

Pare un scam. Daca ai platit cu cardul eu mi l:as schimba

| Infuzi0n93 explică (pentru dinaprilie):

Da am platit cu cardul, insa am aplicatia George de la BCR si pot vedea orice tranzactie ca sa zic asa deci nu imi pot lua bani de pe card fara sa imi dau acordul si parola de pe etoken, bine ca nu am platit mai mult de 85 lei, am vazut reclama la cineva pe Instagram si am zis sa incerc cred ca sunt mana in mana escrocii astia

| dinaprilie a răspuns (pentru Infuzi0n93):

Ok.good luck

| an10z a răspuns:

Vreau sa dau și eu comanda de o pereche de căști de pe site, dar când am cautat pe google ypoods.com nu ma băgat direct pe site si am văzut intrebarea ta. Tot la in influencer am văzut și eu si reducerea este de pe 29 septembrie. Ce ziceți să fac, pentru ca as vrea sa-mi iau și eu o pereche dar nu dau comanda de la mine, o dau de la un prieten + aș vrea să-mi iau pentru ca sunt ieftine și nu am posibilitatea de a da 600 lei pe o pereche de căști.

| an10z a răspuns:

Salut! Ce sa m-ai întâmplat?

| dragosdaniel44 a răspuns:

Salut! Același lucru l-am pățit și eu.

Ai rezolvat cumva problema? Sau ai lăsat-o așa?

| K3nWaY a răspuns:

Salut. Si eu am comandat tot in ziua aia, văzând tot la "influencerul" ala. Exact problema ta o am si am gandit exact la tine. Mai astept putin, daca nu se rezolva nimic o sa fac reclamație la protecția consumatorului.