| NYØ2002 a întrebat:

Salutare, e vreo diferanta dintre Piele ecologica facuta de romani si de suedezi?
Este un site din Anglia Sportdirect si cica sunt originale.Normal la un site original la Adidasii mai ieftini sunt fake-uri de proasta calitate?

1 răspuns:
| Holiday a răspuns:

Cred ca te referi de fapt la SportsDirect.com. Au doar produse originale. De fapt concernul respectiv este chiar proprietarul multora din brandurile vandute - Dunlop Sport, Slazenger, Karrimor, Firetrap, Everlast, Kangol si altele.