| Balotelli2000 a întrebat:

Ce parere aveti despre site-ul SportDirect? Stiti sa comandati de pe el? Sunt seriosi? Au articole de calitate?

Răspuns Câştigător
| RafyStea a răspuns:

Da sunt foarte seriosi...
Si eu imi iau ghete de fotbal de acolo...
Eu iti zic ca au articole de foarte mare calitate...
Toate sunt originale...
Bafta!
Funda?winking

| Balotelli2000 explică (pentru RafyStea):

De unde esti?laughingSi eu vreau sa imi iau ghetelaughing)Unde joci fotballaughing

| RafyStea a răspuns (pentru Balotelli2000):

Satu-Mare.Poi joc la echipa din comuna si la Olimpia Satu-Mare imi dai funda?big grin

| Balotelli2000 explică (pentru RafyStea):

Cati ani aihappy?

4 răspunsuri:
| figure a răspuns:

Si eu am facut cateva comenzi. Nu am nimic de reprosat. Si... daca e sa cauti niste lucruri de calitate, acolo le gasesti la preturi mai bune. Doar sa ai grija la masuri.