| SynapseNinja a întrebat:

Îmi puteți recomanda un magazin (de preferat online) care să fie de încredere din care îmi pot comanda un costum full militar? Mă interesează să fie prețuri cât de cât accesibile, materialul de la haine și încălțăminte să fie ok și să aibă mai multe chestii militare. Adică să fie specializat pe așa ceva. Mersi mult!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Military-shop.ro are si pistoale bune de autoaparare

| Grecu_Andrei_1995 a răspuns:

AliExpress este online produsele sunt bune si ieftine doar ca vin cam greu deoarece vin din China!