| iderspor a întrebat:

Servus! Ce aș putea cumpăra pentru un cadou de Secret Santa unui coleg de clasa (băiat)? Am tras bilețele la liceu și nu știu ce cadou să îi fac. Dacă ați mai făcut în trecut, voi ce ați oferit/primit? De asemenea, bugetul au spus că este 60 de lei. Mulțumesc anticipat.

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu v-ați vorbit și de CÂȚI bani cumpărați?

| iderspor explică (pentru sierra1):

60 de lei au zis că este bugetul

| sierra1 a răspuns:

Asta

https://www.emag.ro/......DRRJRPMBM/

si 2 coca cola și o să-ți zică "săru'mâna"!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu știu cum merge treaba la băieți, dar personal cred că Secret Santa școlar este de a face un cadou simbolic pe care colegul sau colega ta să nu-l uite niciodată. De altfel nici tu să nu fii uitat, cel mai frumos sentiment este de a nu fi uitat niciodată.
Poți să-i iei o minge, dar cred că nu va fi eternă. Poate un fular sau o pereche de mănuși ori o cană personalizată, un breloc de chei, tot personalizat.
Și lista poate continua.
Ar trebui să știi puțin și ce-i place colegului tău, chiar dacă e secret, astfel va fi un cadou și mai frumos și mai personalizat.

| newaccountbye a răspuns:

Un set cu parfum și ceva