| denisbucuresti a întrebat:

Salutare lume,

Dragii mei, am nevoie de ajutorul vostru, in primul rand caut un nume de impact si WOW pentru un site online de haine outlet branduri cunoscute si originale va rog un ajutor!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

winking Succes!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa lucrezi mult la asta, zic eu. Un nume ușor de reținut și destul de plăcut la auz trebuie să ți-l construiești.
Îți recomand să-ți achiziționezi un curs de branding. Există și unele foarte accesibile, cum ar fi cele de pe platforma udemy.

| denisbucuresti explică (pentru anonim_4396):

Multumesc dar tot am nevoie baza de unde sa incep dupa aia stiu ca pot sa imi construiesc ideile sunt bine venite multumesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fashion.WOW
Brand.Style
FashionStyle
Modă.Fashion
Beautiful.Style
NextStyle

| denisbucuresti explică (pentru anonim_4396):

Multumesc Denisa pentru idei o sa tin cont!

| anonim_4396 a răspuns (pentru denisbucuresti):

winking Succes!

| NuCitescNotificari a răspuns:

LaTzoale.ro laughing))
MuchaGracias.ro

| AndreiCraiova a răspuns:

Am pornit chiar de la ideea de wow:
HaineWow.ro
style.ro
FashionWOW.ro
WOW outlet
NextStyle

Succes!

| denisbucuresti explică (pentru AndreiCraiova):

Multumesc Andrei, o sa tin cont!