| ariska9952 a întrebat:

Salut as vrea sa pot sa-mi cumpar niste haine online la preturi nu chiar mari.Am nevoie de niste site-uri cu ajutorul vostru, dau si fundita pentru cele mai frumoase site-uri.Ms de sustinere, pupici!

Răspuns Câştigător
| WhiteChocolate a răspuns:

Buna.Uite,eu am un blog cu haine http://totceisidoresteofata.wordpress.com.Pe acest blog gasesti, undeva in dreapta, recomandari.Preturile sunt foarte ok,iar persoanele, din cate stiu eu, serioase.Si pe blogurile respective vei gasi recomandari.Cu siguranta vei gasi ceva care sa-ti placa.Succes la cautat!

| Criss171 a răspuns (pentru WhiteChocolate):

Cel mai prost site :-& si hainele sunt purtate yach!

| WhiteChocolate a răspuns (pentru Criss171):

Nu a zis nimeni ca trebuie sa cumpere ceva de acolo.Nu stiu daca ai auzit vreodata de second handstraight faceEa a cerut site-uri de unde sa cumpere haine, nu a specificat de ce fel, si i-am dat adresa blogului meu deoarece acolo am mai multe recomandari care i-ar putea fi de folos.La fel si tu:nu-ti place, nu te uita.Sunt si persoane care au pareri diferite de ale tale.