| Valentin_Vali_1998_1858 a întrebat:

Salutare, se poate returna un produs comandat de la eMag chiar în ultima zi de termen (a 14 zi)?

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Da.
Data expedierii conteaza.

| Valentin_Vali_1998_1858 explică (pentru Bula):

De exemplu vreau să expediez în a 14 zi ultimul termen acordat de eMag!

| Bula a răspuns (pentru Valentin_Vali_1998_1858):

Da.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Uzează-l ca lumea, până in ultima zi a termenului de returnare, că s-o găsi un fraier (poate chiar unul de pe-aici) care să-l achizitioneze ca... nou. Și-apoi, vin să se plângă că nu le functionează ok și trebuie să-l dea in service.

| mont a răspuns (pentru floresdemayo):

Cine îl achiziționează resigilat primește discount pentru asta, deci nu ar trebui sa îl deranjeze.

| floresdemayo a răspuns (pentru mont):

Îl pot sigila incat să arate ca nou! Și sa fie vândut, ca atare. Doar de puțină îndemânare e nevoie.winking

| Frank51 a răspuns:

Ba chiar în ultima secundă.