| DEADON a întrebat:

Am vazut zilele astea un baiat prin parc care detinea un pandantiv. Mi s-a parut foarte frumos, si as vrea sa-mi fac si eu unul cu un glont ceva. Si e chestia ca nu stiu din ce sa fac acest pandantiv si nu am un glont la dispozitie ..am auzit ca poate fii periculos acel glont ca poate exploda daca-i fac gaura cu bormasina sau chestii. Habarnam. vreau sa stiu din ce material sa fac lantu'. Aur si argint nu am in casa sau cel putin nu am eu!

Răspuns Câştigător
| Mieeez666 a răspuns:

Https://www.google.ro/......ps?/search
Cumpara unul.

5 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Mai bine sa porti un lantisor (sa nu fie din aur sau argint) si o cruciulita sfintita de lemn in loc de pandativ! Te ocroteste cu adevarat si aduce bucurii, daca te rogi la cruciulita cu Iisus Hristos! Baiatul care poarta ca pandativ un glonte este un mesaj ascuns!

| Mieeez666 a răspuns (pentru untu):

Daca omu' vrea glont, lasa-l sa-si faca cu un glont.

| AKARA0 a răspuns:

Tinichea, nichel, fier.
Ce găsești tu prin casa

| VladutAnghel a răspuns:

Habar n-am*.

| Dante3 a răspuns:

Il cumperi cu 10lei de la un magazin de suveniruri laughing