| Sorana23 a întrebat:

Hey! Am auzit ca e periculos sa-ti pui expander deoarece se pot dezvolta diferite boli din asta pentru ca ele nu sunt sterile. Este adevarat? Eu as vrea sa-mi fac gaura macar de 4 dar m-a cam descurajat chestia asta cu boala. Nu stiu daca e adevarata. Chiar e periculos?

1 răspuns:
| LeFangirl a răspuns:

În primul rând e foarte dureros şi de ce să rişti să faci anumite boli pentru asta? Sunt destule şanse să nu fie sterile şi apoi să faci cine ştie ce boli. -.-