| Dascalu_Cornel_1991 a întrebat:

Salutarec comunitate!
Cineva mai inspirat ma poate ajuta si pe mine cu o idee sau, de ce nu, chiar cadoul insa-si. Acest cadoul este pentru prietena mea. Nu vreau sa fie ceva foarte scump pentru ca sunt cam sarac in perioada asta...(valentine.s day, 1 martie, etc etc), dar nici o idee simpla cum ar fi o floare, o bijurerie sau ceva de genul. Daca se poate ceva mai unicat, mai special
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| DoriKat a răspuns:

O scrisoare de dragoste scrisă frumos și legată cu un șnur roșu.

| AlbNegru09 a răspuns:

Uite mie mi-a placut ceea ce a facut Geo de la mpfm
https://m.youtube.com/watch?v=9Qc-P2NPfNw
E ceva frumos!