| Punky_8979 a întrebat:

Heeey!:*
Care ma poate ajuta si pe mine?puppy dog eyes
Vreau o idee de cadou pentru majoratu' unui baiat vreau sa fie ceva special si nu ma prea pricepbig grin
Multumesc anticipat:*

Btw: dau fundita la cel mai ok rasp:*

Răspuns Câştigător
| amma_2887 a răspuns:

Dede la ce cadou va gandeati era foarte bine si pe langa ala puteati sa mai luati ceva in genu un ceas ca ai vazut ca i plac sau inele findca iar le adora :*:* asa ca gandeste-tehappy

2 răspunsuri:
| IonelaNela97 a răspuns:

Un ceas de manawinking sau cumparai ceea ce ii place lui cel mai mult(trebuie sa te documentezi inainte) sau sa ii cumperi ceva ce ii place cu culoarea favorita sau ceva cu idolii lui :] Funda: - ] : - *

| Alessia_5785 a răspuns:

Un parfum sau ceva d genu sau o bratara de argint FUNDA~!?