| Just mE:x a întrebat:

am un fel de "problema"...pe 12 martie este ziua unei prietene, si sincer nu am idee ce sa-i cumpar.nu este foarte prtentioasa dar eu >sunt:" oarecum...adica nu vreau ceva nu stiu cum, vreau ceva funnytongue. poate ma puteti ajuta cu niste ideilove struck.Multumesc anticipat!:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva funny?thinking
Un tricou personalizat thinking
O papusa haioasa laughing
Si daca doresti ata de mult ceva chiar foarte funny...
Poti cumpara obiecte pentru. bebelasi [o suzeta, un pempars (nu cred ca am scris bine), un biberon etc. ] si o felicitare amuzanta pe care sa scrii : pentru. copilul din tine. happy
Bineinteles pe langa asta ii poti lua si ceva. care i'ar folosi cu adevarat [latisor de argins, bratari, cercei etc. big grin ]
Sper ca ti'am fost de ajutor happy
Ty ty

1 răspuns:
| madutza_ubytzik a răspuns:

Buna! Ii poti lua un ursuletz mare din plus, o carte, o bijuterie, cosmetice, parfumuri, flori, etc