| catalineusx a întrebat:

Samsung S2 sau Galaxy Nexus? Greu de decis.As opta pentru s2 pentru ca e mai rezistent si in afara de rezolutia ecranului e la fel ca galaxy. Diferenta de pret este de 200 si ceva de lei mai mult pentru Nexus.M-ar interesa telefonul decat pentru internet/aplicatii/jocuri.Multumesc anticipat pentru sfaturi!

Răspuns Câştigător
| NymPheTaMinE1234 a răspuns:

Eu zic s2... este cel mai bun smartphone la ora actuala... cu android.happy

2 răspunsuri:
| onlym3 a răspuns:

Iti recomand s2 ul..si eu recent mi am cumparat modelul asta de telefon si mi am pus aceeasi intrebare insa iti recomand s2 ul sa ti l iei chiar daca Nexus are ecranul mai mare(procesorul, ramii si memoria interna e identic cu s2 si in afara de asta Nexus are 5mb camera spre deosebire de s2 unde camera e de 8mbhappy )

| Mrblackstar a răspuns:

Si eu as opta pentru S2 in mare parte sunt la fel dar totusi S2 re si unele avantaje precum camera de 8 fata de cea de 5 a lui nexus...Parerea mea S2!