| catalineusx a întrebat:

Samsung S2 sau Galaxy Nexus? Greu de decis.As opta pentru s2 pentru ca e mai rezistent si in afara de rezolutia ecranului e la fel ca galaxy. Diferenta de pret este de 200 si ceva de lei mai mult pentru Nexus.M-ar interesa telefonul decat pentru internet/aplicatii/jocuri.Multumesc pentru sfaturi.

Răspuns Câştigător
| kidkinder08 a răspuns:

Eu zic sa alegi Samsung Galaxy SII, chiar tu ai zis ca e mai rezistent si daca ai nevoie de net/apilcatii si jocuri, acest telefon le are pe toatehappy!